Cariere

Ne place ceea ce facem,
Dorim să lucrăm împreună.

Lucrurile poate par puțin complicate, dar nu renunța, trăiește într-o continuă cunoaștere.

Tratează lucrurile cu strictețe, muncește și învață în același timp, lasă de la tine și construiește-ți propriul algoritm al vieții, după care să funcționezi. Modelează-ți visele, transformă-le cu pași mici dar siguri într-o realitate, dezvoltă-te alături de noi.

01

HTML/CSS Developer

Experiență: 2+ Ani

Descriere

Dezvoltați noi caracteristici pentru proiectele existente
Întreținere și suport pentru caracteristicile existente.
Analizați cererile și traduceți-le în sarcini pentru programatori junior / intermediari
Creați un software inovator / modalitate de rezolvare a problemelor companiei

Responsabilități

veți cunoștințe despre tehnologiile de baze de date care să fie scalabile pentru site-urile web cu volum mare
Aveți experiență în relaționarea cu site-uri web la scară largă care primesc milioane de vizite pe zi
Înțelegere puternică a PHP, MySQL, OOP, MVC, GIT, API
Experiență cu serverele Linux
Cunoașterea serverelor web Apache sau Nginx

02

C# Developer

Experiență: 4+ Ani

Descriere

Participați la întregul ciclu de dezvoltare (analiză, proiectare, estimare, dezvoltare, testare și implementare)
Propuneți o soluție tehnică și participați la procesul de cercetare și dezvoltare privind noile tehnologii
Propune idei de îmbunătățire a aplicațiilor, procedurilor și tehnologiilor utilizate.

Diplomă de licență în științe informatice sau echivalent
Experienta de 2-3 ani ca dezvoltator web .NET
Bună cunoaștere a C # și ASP.NET MVC
Experimentați cu cadrele HTML, CSS, JavaScript
Bună cunoaștere a SQL
Buna cunoastere a limbii engleze

03

Web Developer

Experiență: 3+ Ani

Descriere

Notiuni: OOP, MVC, ORM, RAD, DRY, KISS, TDD, YAML, DB SHARDING, Design materiale, Responsive Design
Tehnologii: Symfony, AngularJS, Bootstrap, Materialize , Fundația, Polymer (vezi Topeka), jQuery, Titon, HTML5 pentru motoare, Material-UI, Smarty, CakePHP, ZEND, AJAX, ExtJs, WordPress, Magento.

Experienta de 1-2 ani ca dezvoltator web .NET

Super Eroii aplică aici!

Îți oferim un răspuns în maxim 48h.

*Completează corect câmpurile!